Firma Streamsoft organizuje konkurs dla studentów – programistów JAVA. Konkurs ten składa się z III etapów i polega na rozwiązaniu konkretnego zadania. Uczestnicy konkursu, którzy rozwiążą pierwsze zadanie przechodzą do następnego etapu. Najlepsi wejdą do finału.

Konkurs rozpoczął się 1 kwietnia 2013 – opublikowaniem I zadania. Rozwiązania należy przesłać do 21 kwietnia 2013. Każdy z uczestników może uzyskać dodatkowe punkty w konkursie za kreatywność i pomysłowość.

Rozwiązania będą oceniane pod względem funkcjonalności aplikacji, użytych technologii, poziomu zabezpieczeń, także wydajności oraz wyglądu aplikacji i jakości wykonania. Finał konkursu odbędzie się w siedzibie firmy Streamsoft, w której autorzy najlepszych rozwiązań otrzymają nagrody. Laureat konkursu otrzyma najważniejszą nagrodę jaką jest płatny wakacyjny staż w naszej firmie.

Staż w Streamsoft to możliwość zdobycia pełnej wiedzy o systemach klasy ERP oraz  doświadczenie dla programistów Java. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na naszą stronę do zapoznania się z treścią pierwszego zadania konkursowego.