20 maja w Minibrowarze Haust w Zielonej Górze odbędzie się spotkanie w ramach JUG, na którym wystąpi Paweł Stawicki, software designer. Wydarzenie sponsoruje Streamsoft. Początek spotkania od 18:30.

JUG, czyli Java User Group to nazwa społeczności użytkowników języka oprogramowania Java. W ramach JUG organizowane są wydarzenia na całym świecie, również w Polsce. Zielonogórska edycja JUG zaprasza na majowe spotkanie z software designerem i java developerem Pawłem Stawickim ze Szczecina, który opowie o programowaniu wielowątkowym – Akka.

Nasz gość pokaże prostą aplikację napisaną z użyciem aktorów, zarówno lokalnych jak i działających na innej maszynie. Pokaże jak obsługiwać w Akce błędy oraz jakich narzędzi dostarcza Akka do testowania aktorów.

Wydarzenie to sponsoruje i wspiera Streamsoft, stąd również nie zabraknie przedstawicieli firmy. Na JUG’u wystąpi Mirek Szajowski, który opowie o narzędziach, z których można skorzystać, aby pomóc sobie w analizie tego, co robi system na produkcji. Ponadto przedstawi największe problemy i sposoby jak sobie z nimi radzić.