Streamsoft


Producent systemów ERP

Streamsoft


Producent systemów ERP

O Nas

Nasze systemy wspierają rozwój biznesu

Jesteśmy polskim producentem i dostawcą systemów ERP oraz programów wspierających pracę małych przedsiębiorstw i biur rachunkowych. Na rynku IT działamy nieprzerwanie od 28 lat, usprawniając zarządzanie w różnych obszarach przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki branż, umożliwiła nam zakończenie z sukcesem wielu projektów wdrożeniowych w firmach produkcyjnych, handlu i dystrybucji, logistyce, zarządzaniu projektami czy omnichannel.

Systemy Streamsoft wspierają rozwój biznesu firm, które nam zaufały. Nie działamy korporacyjnie, staramy się być blisko klienta i działać z nim po partnersku. Nasi eksperci są jednocześnie doradcami, dostarczają rozwiązania dopasowane do oczekiwań użytkowników.

Obsługujemy klientów we wszystkich regionach Polski, dzięki naszym oddziałom i sieci partnerskiej. Centrala firmy mieści się w Zielonej Górze, oddziały w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Zatrudniamy ponad 160 specjalistów, w tym programistów, konsultantów i wdrożeniowców.

Nasze produkty

Średnie i duże firmy

W swojej ofercie posiadamy dwa autorskie systemy ERP, przeznaczone dla średnich i dużych firm: Streamsoft Prestiż i Streamsoft Verto. Każdy z tych produktów posiada branżowe rozwiązania.

Streamsoft Prestiż dedykowany jest do firm produkcyjnych, głównie ze względu na rozbudowany moduł do Zarządzania Produkcją. System został z powodzeniem wdrożony w ponad 350 przedsiębiorstwach z obszaru produkcji, m.in: konstrukcje stalowe, maszyny i urządzenia, produkcja wyposażenia i AGD, branża betoniarska. Z jego rozwiązań korzystają również firmy handlowe i usługowe.

Streamsoft Verto to rozbudowany system działający na autorskiej platformie programistycznej Streamsoft Next, dzięki której możliwe jest rozszerzenie systemu, również w kierunku bardzo specyficznych potrzeb informatycznych. System wspiera firmy z branży e-Commerce, Retail,  dla których jest sprawnym i dynamicznym zapleczem back-office. Z bardzo zaawansowanych możliwości systemu chętnie korzystają również firmy projektowe.

Mikro i małe firmy

Streamsoft Pro przeznaczony jest dla małych firm handlowych i usługowych. To zintegrowany system zbudowany z modułów wspomagających pracę we wszystkich działach firmy: księgowości, kadrach i płacach, sprzedaży (w biurze i mobilnej) i marketingu, magazynie, serwisie, zaopatrzenia i zakupów.

Streamsoft PCBiznes to seria programów dla małych przedsiębiorców, którzy potrzebują rozwiązań w obszarze księgowości uproszczonej, kadrowo-płacowej oraz fakturowania i prowadzenia gospodarki magazynowej. W skład serii wchodzą: Ala – program do księgowości, Aga – program kadrowo-płacowy oraz Ewa – program do fakturowania. Z programów tych chętnie korzystają Biura Rachunkowe.

Streamsoft Firmino skierowany jest głównie do mikro przedsiębiorców. To nowoczesny program zarządzania firmą, dostępny w chmurze. Przeznaczony przede wszystkich do wystawiania faktur oraz do zarządzania magazynem czy zakupami.