Streamsoft Verto


Integracje z E-commerce

Streamsoft Verto


Integracje z E-commerce

Integracje ERP z E-commerce

System ERP Streamsoft Verto wspiera kluczowe procesy e-biznesu: automatyzuje proces przetwarzania zamówień (statusy rezerwacji, płatności, dostawy) oraz ich obsługę logistyczną (obsługa procesów magazynowych na urządzeniach mobilnych). Ułatwia sprzedaż wielokanałową (sklep internetowy, sklep stacjonarny, platforma aukcyjna, dropshipping, konsygnacja) w modelu jedno- lub wielofirmowym. Upraszcza wprowadzanie danych o towarach, synchronizuje informacje o cenach, promocjach, stanach magazynowych, kontrahentach, statusach zamówień, zwrotów czy reklamacji a także pomaga właściwie zarządzać stanem magazynowym sprzedawanego asortymentu w multidystrybucji.

Daje pełną kontrolę nad realizowanymi zamówieniami oraz przekazuje pełne informacje o realizowanych transakcjach.

Dzięki zastosowaniu technologii Web Services, System ERP Streamsoft Verto umożliwia wielopoziomową integrację z otoczeniem firmy. Aktualnie posiada najszerszy na rynku zakres gotowych integracji niezbędnych w tej branży.

Gotowe integracje (np. dostawca, kurier, bank, sklep internetowy, platforma aukcyjna) dostarczane w standardzie systemu, gwarantują ciągłość procesów biznesowych realizowanych w firmie, jednocześnie odciążając system front-endowy od operacji.

System pozwala na integrację z systemami sprzedażowymi e-commerce (IAI Shop, PrestaShop, Magento), umożliwiając tym samym na ich optymalizację.

Więcej

Integracje systemu z popularnymi platformami aukcyjnymi (Allegro, eBay, Amazon) umożliwiają prowadzenie bezpośrednich i kompleksowych transakcji handlowych.

Więcej

System umożliwia wstępną rejestrację płatności dokumentu rozliczenia i powiązania z zamówieniem dzięki integracji z systemami płatności elektronicznych.

Więcej

Sklepy internetowe wspierane są przez system w obszarze integracji z kurierami (m.in. DHL, DPD PL, DPD DE, Siódemka, UPC, InPost, Poczta Polska, Poczta Czeska, inne).

Więcej

System jest w stanie zintegrować i obsłużyć konta praktycznie każdych banków. Umożliwia pełną rejestrację wyciągów bankowych, rozliczać online oraz subkonta.

Więcej

System Streamsoft Verto szybko reaguje na to, co się dzieje z dostawą. Jest w stanie przetwarzać zamówienia, awizacje dostawy czy rejestrować dokumenty zakupów.

Więcej

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Sprawdź, jak nasz system ERP może usprawnić działanie Twojego biznesu. Wystarczy podać nam dane do kontaktu.

    Prezentacja systemu ERP

    Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

    Możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.
    Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:

    adresu e-mailnumeru telefonu