W październiku br., podpisaliśmy umowę na wdrożenie systemu Prestiż w firmie InwazjaPC S.A. Wybór odpowiedniego systemu nie był łatwy zwłaszcza, że ofertę złożyli czołowi dostawcy oprogramowania w Polsce. Najodpowiedniejsze dla firmy InwazjaPC, zarówno pod względem funkcjonalności oraz ceny, okazały się rozwiązania zaoferowane przez naszą firmę.

InwazjaPC S.A., należy do czołówki najdynamiczniej rozwijających się resellerów i subdystrybutorów sprzętu – firma sprzedaje swoje produkty w ponad 20 salonach własnych i 70 salonach partnerskich na terenie całej Polski. Na początku października br., InwazjaPC przekształciła się w spółkę akcyjną i planuje dalszy intensywny podbój rynku.
Do końca 2010 nasi specjaliści uruchomią system Prestiż w Centrali firmy i we wszystkich salonach sprzedaży – będzie to rekordowo krótkie wdrożenie, pomimo tego, że jego zakres obejmie obsługę zaawansowanych procesów handlowo-magazynowych.

Wdrożenie systemu Prestiż w firmie InwazjaPC to jeden z ciekawszych projektów realizowanych przez naszą firmę, m.in. ze względu na umożliwienie wymiany informacji w czasie rzeczywistym pomiędzy wieloma oddziałami firmy, koordynację działań sprzedażowych i zakupowych w oparciu o zintegrowaną bazę danych dla wszystkich oddziałów, pracę terminalową oraz tworzenie na bieżąco wielowymiarowych analiz stanów magazynowych w celu zagwarantowania odpowiedniego poziomu obsługi klienta.