Do końca maja trwał specjalny konkurs organizowany przez Streamsoft dla programistów – studentów różnych szkół wyższych z całej Polski. Miło nam poinformować, że na wakacyjny 3-miesięczny staż dostały się dwie osoby.

Streamsoft jak co roku, z początkiem wiosny, ogłasza konkurs dla programistów – studentów różnych szkół wyższych z całej Polski. Konkurs składa się z 3 etapów, w których uczestnicy rozwiązują określone zadania. Pod koniec maja zakończył się ostatni etap, który wyłonił zwycięzców.

Do konkursu zgłosiła się spora liczba osób, którzy musieli w poszczególnych etapach rozwiązać podane na stronie zadania. W ostatnim etapie najlepsze osoby zostały zaproszone do siedziby Streamsoft.

Miło nam poinformować, że na płatny 3-miesięczny staż w Dziale Produkcji Oprogramowania w centrali Streamsoft w Zielonej Górze dostały się dwie osoby!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom tegorocznego konkursu a pozostałych zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Streamsoft. Płatny staż w siedzibie Streamsoft umożliwia zdobycie pełnej wiedzy o systemach klasy ERP oraz doświadczenia w zakresie tworzenia aplikacji biznesowych. Warto być z nami.

Czekamy na Was za rok!