Firma BOHAMET Sp.j. – światowy lider w produkcji okrętowej, spośród wielu ofert rynku systemów ERP, wybrała produkt Streamsoft Prestiż, firmy Streamsoft

Na początku maja br., rozpoczęło się wdrożenie systemu, który będzie wspomagał pracę w obszarze gospodarki magazynowej, zakupu, sprzedaży, finansów i księgowości, kadr i płac oraz w obszarze zarządzania produkcją.

BOHAMET jest przedsiębiorstwem z ugruntowaną pozycją rynkową. Oprócz wspomnianej produkcji okrętowej, zajmuje się również produkcją armatury przemysłowej (m.in. hydranty naziemne i podziemne, włazy i pokrywy teleskopowe, kształtki) oraz produkcją szkła. Odbiorcami produktów firmy są największe stocznie na świecie. BOHAMET wyprodukował okna dla wielu statków m.in. dla jednego z najbardziej znanych na świecie – Queen Mary 2.

Na decyzję o wyborze systemu Streamsoft Prestiż wpłynęło kilka istotnych czynników, mianowicie największa liczba funkcjonalności będących w stanie zaspokoić oczekiwania firmy, przejrzystość, łatwość obsługi i konkurencyjna cena.