Streamsoft PRO

Zintegrowany system zarządzania

Streamsoft PRO

Streamsoft PRO to nowoczesny, bogaty w funkcjonalności system dla firm handlowych i usługowych, które rozliczają się na zasadach pełnej księgowości lub w formie uproszczonej. Zbudowany jest z wielu modułów, wspomagających pracę we wszystkich obszarach firmy w działach: księgowości, kadr i płac, sprzedaży i marketingu, zaopatrzenia i zakupów, w magazynie oraz w serwisie. Streamsoft PRO jest wyposażony w moduł Produkt, który umożliwia kompletację wyrobów na podstawie prostej receptury, wystawienie zleceń kompletacyjnych i rozliczanie materiałów.

Rozwój systemu

System Streamsoft PRO jest stale dostosowywany do zmian jakie zachodzą w polskim ustawodawstwie. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że wyliczenia dla ZUS lub US, a także generowanie JPK, realizowane są prawidłowo. Co ważne wszystkie zmiany dotyczące e-kontroli udostępniamy w ramach aktualizacji oprogramowania. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za funkcjonalności związane z JPK.

System jest również rozwijany o nowe funkcjonalności, które są wynikiem potrzeb dotychczasowych użytkowników. Najnowszy moduł dostępny w systemie to Księga podatkowa, która pozwala przedsiębiorcom prowadzić ewidencję operacji i samodzielnie rozliczać się na zasadach Książki Przychodów i Rozchodów.

Specjalnie stworzone i dostosowane do potrzeb biura rachunkowego pakiety Streamsoft PRO.

Więcej

Zapoznaj się z cennikiem modułów oraz z zasadami licencjonowania systemu Streamsoft PRO.

Zobacz cennik

Dowiedz się więcej o korzyściach wynikających z wdrożenia Streamsoft PRO w Twojej firmie.

Więcej

Zamów demo Streamsoft PRO

Jeśli chcesz zapoznać się z wersją demonstracyjną zintegrowanego systemu Streamsoft PRO, wypełnij poniższy formularz, a wyślemy demo na podany przez Ciebie adres.