ProdukcjaNestingLogistyka


Warsztaty dla firm produkcyjnych

ProdukcjaNestingLogistyka


Warsztaty dla firm produkcyjnych

07.11 Bydgoszcz

08.17 Poznań

13.11 Rzeszów

14.11 Tychy

20.11 Lublin

21. 11 Łódź

Informatyka w Produkcji Jesień 2018

Jesienna edycja warsztatów dotyczyć będzie harmonogramowania produkcji, logistyki, współpracy z programami do nestingu oraz finansowania systemów ERP. Na 17. cykl bezpłatnych spotkań zapraszamy właścicieli firm, menadżerów, kadrę zarządzającą, specjalistów IT oraz wszystkich tych, którzy chcą poznać rozwiązania ERP dla branży produkcyjnej.

Partner merytoryczny

Patronat medialny

Zarządzanie procesem produkcji

 • Technologia produktu z detalami do nestingu
 • Planowanie produkcji
 • Harmonogramowanie szczegółowe produkcji
 • Rozliczanie produkcji
 • Kontrola harmonogramu produkcji
 • Zarządzanie zasobami produkcyjnymi

Integracja ERP z programem do nestingu

 • Automatyczna optymalizacja programowania kodu CNC do maszyn do obróbki blach

Logistyka i Zaopatrzenie

 • Planowanie zakupów pod plan produkcyjny
 • Oznaczanie towarów na wejściu do magazynu
 • Zarządzanie rezerwacjami
 • Optymalizacja przyjęć/wydań magazynowych

Finansowanie ERP

Podczas warsztatów zaprezentujemy różne formy finansowania zakupu systemu ERP tj. leasing, dotacje UE oraz model użytkowania systemu Online i dzierżawy SaaS (ang. Software as a Service). Powiemy również o tym, które z form klienci wybierają najchętniej i dlaczego.

08.30 – 09.00  Rejestracja uczestników i powitalna kawa

09.00 – 11.00  Blok I – Zarządzanie produkcją

11.00 – 11.10  Przerwa kawowa

11.10 – 12.10  Blok II  – Współpraca ERP z CAD/CAM – panel Lantek

12.10 – 12.20  Przerwa kawowa

12.20 – 13.30  Blok III – Logistyka i Zaopatrzenie

13.30 – 13.40  Przerwa kawowa

13.40 – 14.00  Jak finansować zakup systemu ERP

14.00 – 15.00  Obiad i zakończenie konferencji

Mariusz Smoliński

Dyrektor ds. Rozwoju Produktu Streamsoft Prestiż

Od ponad 8 lat związany jest z firmą Streamsoft. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu z zakresu zarządzania procesami produkcyjnymi, które nabył między innymi w trakcie 14-letniej praktyki zawodowej w firmie produkcyjnej z branży metalowej – z sukcesem kierował projektami wdrożeniowymi systemu ERP w obszarze zarządzania produkcją, w firmach produkcyjnych z różnych branż. Aktualnie zajmuje się wyznaczaniem kierunków rozwoju systemu ERP Streamsoft Prestiż.

Damian Bogdanowicz

Product Manager Streamsoft Prestiż

Od 20 lat związany z firmą Streamsoft. Doświadczony specjalista w zakresie wdrażania systemów ERP w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych. Aktualnie skupiony przede wszystkim na rozwiązaniach pozwalających sprawnie, efektywnie i innowacyjnie zarządzać logistyką magazynową. Świadomość dużej roli tego obszaru w procesie funkcjonowania firm, motywuje go do sprawnego oraz umiejętnego zarządzania projektami wdrożeniowymi i pozwala osiągać sukcesy w realizacji celów w nich zawartych.

Joanna Kałuzińska- Zasada

Dyrektor Sprzedaży Systemów Streamsoft

Zarządza w Streamsoft obszarem sprzedaży systemów ERP. Jest również odpowiedzialna za strategię i rozwój firmy. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu marketingu i sprzedaży. Pracowała między innymi w banku BPH, dzienniku „Rzeczpospolita”, firmie doradczej BDO Numerica oraz jako Dyrektor Biura Marketingu w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Jako niezależny ekspert była również doradcą w firmie Wydawnictwo Wiedza i Praktyka i  w Hertz Systems, w którym jednocześnie zarządzała Działem Marketingu i Sprzedaży. Realizowała projekty unijne, największy zrealizowany z Ministerstwem Środowiska „Czysta Polska Czysta Gospodarka” obejmował szkolenia dla biznesu i administracji publicznej w 16 miastach w Polsce.

Damian Olszowski

Kierownik Działu Sprzedaży Lantek

Od 11 lat związany z Lantek, odpowiedzialny za współpracę z firmami partnerskimi, pasjonat sprzedaży bezpośredniej. Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów CAD/CAM oraz ich integracji z zewnętrznymi systemami zarządzania. Z sukcesami wprowadził pierwsze projekty integracyjne Lantek CAD/CAM/MES. Odpowiedzialny za województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie. Prywatnie fan piłki nożnej oraz motoryzacji klasycznej.

Michał Baranowski

Inżynier Sprzedaży Lantek

Od 2 Lat związany z Lantek. Ma wieloletnie doświadczenie w branży metalowej – najpierw jako technolog, a następnie kierownik produkcji. Potrafi koordynować prace zespołu programistów oraz pracowników produkcyjnych. Praktyczne doświadczenie pozwala na dokładne zrozumienie potrzeb klienta. Odpowiedzialny za województwa: warmińsko – mazurskie, podlaskie, mazowieckie świętokrzyskie, lubelskie.

Maciej Opawski

Inżynier Sprzedaży Lantek

Od 5 lat związany z Lantek, dołączył do naszego zespołu po zdobyciu dużego doświadczenia w sprzedaży systemów CAD. Zadania, które stawia przed sobą, to bardzo dobre rozpoznanie potrzeb klienta oraz przygotowanie odpowiednich rozwiązań Lantek w celu ich realizacji. Odpowiedzialny za województwa: lubuskie, wielkopolskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie.

Łukasz Marks

Kierownik Projektu Lantek

Od 12 Lat związany z Lantek, posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów CAD/CAM oraz ERP w Polsce i zagranicą. Jako kierownik projektów odpowiedzialny za wdrożenia rozwiązań Lantek oraz integracje z zewnętrznymi systemami. Człowiek, który zawsze znajdzie rozwiązanie na sprawne wykorzystanie systemów zarządzania. Motto, które ma przyświecać każdemu wdrożeniu? 3s: Simple, Smart, Small.

Marcin Holeczek

Kierownik działu serwisu Lantek

Od 9 Lat związany z Lantek, koordynuje dział wsparcia serwisowego. Wspiera specjalistów ds. wdrożeń systemów CAD/CAM/MES. Perfekcjonista, sportowiec – w zdrowym ciele spokojny duch. Pierwsza linia zespołu Lantek w instalacji oraz wsparciu technicznym inżynierów sprzedaży, zawsze znajdzie rozwiązanie potrzeb naszego klienta.

07.11 Bydgoszcz
Holiday Inn Bydgoszcz

ul. Grodzka 36
85-109 Bydgoszcz

08.11 Poznań
Hotel Grand Royal

ul. Głogowska 358a
60-004 Poznań

13.11 Rzeszów
Hotel Rzeszów

Aleja Józefa Piłsudskiego 44
35-001 Rzeszów

14.11 Tychy
Hotel Piramida

Sikorskiego 100
43-100 Tychy

20.11 Lublin
Hotel Piano

Jana Pawła II 19
20-535 Lublin

21.11 Łódź
Hotel Ambasador Centrum

Piłsudskiego 29
90-307 Łódź

Formularz zgłoszeniowy

Wybierz miejsce spotkania:

Zgłoszenie:

Podaj dane uczestnika:

Osoba 1:

Osoba 2:

Osoba 1:

Osoba 2:

Osoba 3:

Osoba 1:

Osoba 2:

Osoba 3:

Osoba 4:

Osoba 1:

Osoba 2:

Osoba 3:

Osoba 4:

Osoba 5:

Zaznacz, skąd dowiedziałeś (-aś) się o warsztatach?


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonuObowiązek informacyjny wynikający z RODO:
Administrator Danych | Uzyskanie informacji o przetwarzaniu danych osobowych | Pozyskanie danych i cel ich przetwarzania | Odbiorcy danych | Czas przechowywania danych | Uprawnienia w zakresie przetwarzanych danych i dobrowolność podania danych | Przetwarzanie danych osobowych w sposób zautomatyzowany |