Streamsoft Verto


Lepsza strona biznesu

Streamsoft Verto


Lepsza strona biznesu

Cyfrowe.pl

Klient odebrał system do użytkowania w styczniu 2019 r. Wdrożenie Streamsoft Verto pozwoliło na uruchomienie w centrali i salonach firmy pełnego modelu omnichannel.

Klienci marki otrzymali tym samym możliwość m.in. realizowania odbiorów osobistych zamówień e-commerce, zwrotów online w salonach czy dostępu do pełnej oferty centrali firmy w Gdańsku i salonów w Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu oraz Warszawie z poziomu e-sklepu www.cyfrowe.pl.

Dzięki wdrożeniu Cyfrowe.pl usprawniło również politykę zarządzania marżą we wszystkich kanałach sprzedaży m.in. do dużych sieci handlowych takich jak Empik czy Carrefour. Powstał w tym celu specjalny moduł gwarantujący określony poziom marży przy założonym % prowizji pobieranej przez operatora transakcji.

 

Więcej szczegółów dotyczących projektu wkrótce.

 

Cyfrowe.pl od 14 lat prowadzi e-sprzedaż aparatów i akcesoriów fotograficznych i obecnie posiada w ofercie ponad 23 tys. produktów. Kochamy fotografię równie mocno, jak ludzie, którzy u nas kupują. Mamy z tego niesamowitą frajdę, gdy przychodzicie do nas po nowy aparat lub po nowy obiektyw, żeby ciągle się doskonalić i robić lepsze zdjęcia, które zachwycą innych. – pisze nasz klient na swojej stronie internetowej.