Przyszłość w produkcji. Czas na hansei

Podczas 8 edycji warsztatów „Informatyka w produkcji” pokazaliśmy uczestnikom jak standardowy system ERP, mający wiele gotowych rozwiązań, zamienić na unikalny system ERP, zawierający rozwiązania charakterystyczne dla konkretnej firmy produkcyjnej. (sesja tematyczna pt. „DNA systemu ERP w firmie produkcyjnej”)

Poruszyliśmy również temat różnych oczekiwań i celów jakie mają do zrealizowania w firmie produkcyjnej trzy działy: Produkcja, Księgowość i Kadry. Z naszych obserwacji wynika, że najtrudniej pogodzić jednym wspólnym rozwiązaniem informatycznym oczekiwania tych trzech różnych działów. Zaprezentowaliśmy jak nam się to udaje w firmach produkcyjnych z różnych branż.(sesja tematyczna pt. „Rozwiązania, które łączą Dyrektorów produkcji, Głównych księgowych i Szefów HR”)

Przyszłość w produkcji – czas na przemyślenia. Powiedzieliśmy również uczestnikom w jakim kierunku będzie rozwijać się informatyzacja firm produkcyjnych oraz jakie metody doskonalenia procesów produkcyjnych i zarządzania najczęściej wybierają przedsiębiorstwa produkcyjne. (sesja tematyczna pt. „Przyszłość w produkcji. Czas na hansei”).

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy Branża Miejscowość

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko Numer telefonu

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.