Poukładamy Twoją produkcję. Warsztaty nowoczesnego menadżera

Pod takim hasłem odbyły się jesienią 2015 roku warsztaty „Informatyka w produkcji”, przeznaczone dla menadżerów firm produkcyjnych. Podczas 11. edycji skupiliśmy się na przedstawieniu problemów, na jakie natrafiają menadżerowie przy wyborze i wdrożeniu systemy ERP. Tłumaczyliśmy i podpowiadaliśmy gdzie są najbardziej wymagające obszary przy wdrożeniu systemu ERP, jakich rozwiązań warto szukać i w jaki sposób można wesprzeć produkcję, korzystając z naszego autorskiego systemu ERP Streamsoft Prestiż.

Najważniejszym celem spotkań było pokazanie, jak system klasy ERP pomaga w rozwiązywaniu problemów na hali produkcyjnej. Pokazaliśmy w jaki sposób poukładać system ERP w przedsiębiorstwie produkcyjnym i jak wykorzystać jego potencjał do mierzenia efektów, procesów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych. Odpowiadaliśmy na najważniejsze pytania związane z zarządzaniem, jakie zadaje sobie nowoczesny menadżer: jak z sukcesem wdrożyć system ERP, jak poznać doświadczenia innych firm produkcyjnych w zakresie wdrożenia i jak zwiększyć bezpieczeństwo samego wyboru systemy ERP?

Ponadto przedstawiliśmy najciekawsze rozwiązania branżowe – standardowe i niestandardowe możliwości ERP a każdy z obecnych uczestników miał możliwość bezpośredniej pracy z systemem Streamsoft Prestiż. Przy mobilnym stanowisku produkcyjnym można było definiować technologie, uwalniać zlecenia i rozliczać produkcję. Praca z systemem pozwoliła zrozumieć logikę działania oraz poznać ergonomię i interfejs oprogramowania.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy Branża Miejscowość

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko Numer telefonu

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.