Informatyka w Produkcji


Warsztaty dla firm produkcyjnych

Informatyka w Produkcji


Warsztaty dla firm produkcyjnych

Jak pokolenie X i Y wybiera system ERP dla firmy produkcyjnej

Tematyka warsztatów Informatyka w produkcji, jesień 2014 skupiona była przede wszystkich wokół zagadnień związanych z poszukiwaniem i wyborem systemu ERP przez kadrę zarządzającą firmą produkcyjną. Prezentacja różnych poglądów i postaw, charakterystych dla pokolenia X i Y oraz ich wpływu na decyzje – bardzo spodobała się uczestnikom warsztatów.

Ponadto, podczas jesiennych warsztatów został zaprezentowany klasyczny model systemu ERP dla firmy produkcyjnej, który sprawdził się w 90% firm. Wskazaliśmy uczestnikom warsztatów, które elementy systemu ERP najczęściej podlegają rozbudowie i co jest tego przyczyną. Pokazaliśmy w jaki sposób zarządzać zmianami w stosunku do systemu ERP i kiedy warto przeplanować przebieg procesu w systemie ERP.

Jesienne warsztaty były również okazją do prezentacji sposób zarządzania kosztami produkcji w systemie ERP (actual cost, standard cost). Wyjaśniliśmy, na przykładach, dlaczego ustalanie kosztów produkcji jest takim wyzwaniem dla firm produkcyjnych oraz zaprezentowaliśmy możliwości naszego systemu ERP Streamsoft Prestiż w tym zakresie.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy Branża Miejscowość

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko Numer telefonu

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonuObowiązek informacyjny wynikający z RODO:
Administrator Danych | Uzyskanie informacji o przetwarzaniu danych osobowych | Pozyskanie danych i cel ich przetwarzania | Odbiorcy danych | Czas przechowywania danych | Uprawnienia w zakresie przetwarzanych danych i dobrowolność podania danych | Przetwarzanie danych osobowych w sposób zautomatyzowany |