Informatyka w produkcji, czyli sposób na muda, mura, muri

Trzeci cykl konferencji przygotowaliśmy pod hasłem: „Informatyka w produkcji, czyli sposób na muda, mura, muri”. Trend w produkcji związany z jej „odchudzaniem” lub „wyszczuplaniem” znalazł odzwierciedlenie w rozwiązaniach jakie proponujemy firmom produkcyjnym i to chcieliśmy podkreślić podczas tych spotkań. W sposób praktyczny pokazaliśmy przedsiębiorcom jak realizować koncepcje i metody związane z „odchudzaniem” produkcji poprzez zastosowanie narzędzi informatycznych – w dużej mierze wspierających te działania.

Muda – to marnotrawstwo, mura – to chaos i zmienność planów, muri – to przeciążenie. Hasła te stały się dla inspiracją to zaprojektowania w systemie przeznaczonych do zarządzania produkcją – takich rozwiązań, które będą skutecznie zapobiegać tym działaniom.

Jeśli reprezentujesz firmę produkcyjną i jesteś zainteresowany materiałami z tej konferencji – napisz do nas w tej sprawie. Wypełniając formularz, w treści zapytania wpisz: Materiały konferencyjne. Informatyka w produkcji. Jesień 2011

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy Branża Miejscowość

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko Numer telefonu

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.