Informatyka w produkcji. Tylko konkrety. Bez owijania w bawełnę

Dwa pierwsze cykle spotkań z przedsiębiorcami realizowaliśmy pod hasłem: „Informatyka w produkcji. Tylko konkrety. Bez owijania w bawełnę”. Główną ideą tych konferencji było zaprezentowanie przedsiębiorcom rozwiązań i narzędzi do planowania produkcji i kontrolowania zmienności planów, do sterowania procesem produkcji i gromadzenia informacji zwrotnych z jej przebiegu oraz do umożliwienia technicznego przygotowania całej produkcji.

Podczas konferencji zaprezentowaliśmy możliwości kompleksowego systemu ERP do zarządzania zasobami firmy – nie tylko produkcyjnymi, ale wszystkimi zasobami, które biorą udział w realizacji kluczowych procesów.

Jeśli reprezentujesz firmę produkcyjną i jesteś zainteresowany materiałami z tej konferencji – napisz do nas w tej sprawie. Wypełniając formularz, w treści zapytania wpisz: Materiały konferencyjne. Informatyka w produkcji. Jesień 2010 i Wiosna 2011.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy Branża Miejscowość

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko Numer telefonu

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.