Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Ofertowanie dla branży osłon okiennych

Aplikacja dedykowana o nazwie „Rolety” umożliwia tworzenie ofert na produkty takie jak: rolety, żaluzje, moskitiery, verticale, bramy, rolety zewnętrzne. Dzięki swojemu przejrzystemu interfejsowi, znacznie przyśpiesza proces tworzenia ofert na konkretne produkty. Aplikacja posiada rozwiniętą bazę zasad i ograniczeń, którymi rządzi się branża rolet. Do zasad i ograniczeń można zaliczyć zarówno te wynikające z materiału, który jest używany do tworzenia danej rolety oraz te przewidziane przez producenta.

Jedną z możliwości aplikacji „Rolety” jest również wysyłanie informacji e-mail do kontrahenta, informującej o fakcie wprowadzenia jego zamówienia do systemu wraz z określonymi przez klienta informacjami. Dodatkowo, istnieje również możliwość sprawdzania statusu zamówienia (cechy dla dokumentu) poprzez przeglądarkę internetową oraz link, który może zostać dołączony do wiadomości e-mail.

Możliwości aplikacji:

  • Generowanie oferty w formacie Excel (*.XLS). Oferta taka, powstaje na podstawie szablonu dostarczonego przez użytkownika w formie pliku Excel
  • Kompleksowa obsługa zamówień od odbiorców m.in. informowanie o przekroczonej kwocie kredytu kontrahenta, blokada sprzedaży dla kontrahentów, domyślny wybór transportu
  • W przypadku towarów z montażem – wystawienie zamówienia z innymi kartotekami (kartotekami usługowymi z inną stawką VAT)
  • Łączenie poszczególnych produktów w zestaw z zachowaniem kolejności Lewa, Prawa, Środek
  • Każdy z produktów może posiadać własny opis oraz zestaw obrazków przedstawiających np.: sposób montażu
  • Nadawanie rabatów na pozycje zamówienia na podstawie przypisanych umów oraz grup produktów z systemu ERP Streamsoft Prestiż

Aplikacja jest zintegrowana z systemem Streamsoft Prestiż. Gdy użytkownik zdecyduje, że dana oferta jest gotowa do realizacji, aplikacja może na jej bazie utworzyć zamówienie w systemie ERP Streamsoft Prestiż. Program umożliwia także zapisanie tworzonej oferty w celu jej późniejszej edycji.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy Branża Miejscowość

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko Numer telefonu

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.