Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Kalkulacja ofert dla branży betoniarskiej (studnie)

Specjaliści z firmy Streamsoft, w odpowiedzi na oczekiwania klientów, przygotowali specjalną aplikację do tworzenia zamówień od odbiorców, która współpracuje z systemem ERP Streamsoft Prestiż. Aplikacja powstała w celu usprawnienia procesu przyjmowania zamówień od odbiorców. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się w tych branżach, w których występuje wariantowość produkcji, np. w branży betonowej, meblarskiej.

Aplikację do zamówień można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta (skonfigurować lub rozbudować zgodnie ze specyfiką działania konkretnej firmy w tym obszarze realizacji procesów). Dzięki zawartej w niej logice umożliwia ona dokładne odzwierciedlenie procesu (procedury) zamawiania – jaki ma miejsce w firmie klienta. Wygląd aplikacji, sposób jej działania oraz zakres funkcjonalności klient może ściśle zdefiniować.

Ponadto, aplikacja do przygotowywania zamówień jest bardzo intuicyjna i praktycznie „prowadzi użytkownika za rękę”, czyli jeden wybór determinuje kolejne możliwości, a system czuwa nad tym, aby nie było możliwe przygotowanie oferty, której nie będzie można zrealizować. Stworzona oferta może być w systemie modyfikowana, kopiowana, a ostatecznie – po akceptacji klienta – zrealizowana.

Aplikacja może obsługiwać inne funkcjonalności o jakie poprosi klient, jeżeli na etapie jej projektowania zostaną one przedstawione twórcom. W związku z tym aplikacja może kontrolować wiele rzeczy, na których zależy klientowi, ostrzegać lub blokować niepoprawne operacje użytkownika.

Korzyści z posiadania dedykowanej dla handlowców aplikacji do ofertowania:

  • Eliminuje błędne informacje na produkcji
  • Całkowicie dostosowana do specyfiki klientów
  • Każdy wybór determinuje kolejny, czyli nie jest możliwe uzupełnianie poprzednich pól jeśli pierwsze uzupełniło się błędnie
  • Zawiera logikę działania klienta – oprogramujemy
  • Kontroluje, ostrzega i blokuje nieprawidłowe działania użytkownika

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy Branża Miejscowość

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko Numer telefonu

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.