Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Uchwycenie specyfiki produkcji. Aplikacje dedykowane.

Przewaga konkurencyjna firmy kryje się w wyjątkowych cechach jej produktów, nietypowych rozwiązaniach, niestandardowym podejściu do klienta lub unikalnym sposobie zarządzania. Jednym słowem w tym, co wyróżnia firmę na tle innych podobnych, konkurujących ze sobą firm. Kadra zarządzająca przedsiębiorstwami produkcyjnymi zazwyczaj chce tę specyfikę odzwierciedlić również w systemie informatycznym ERP, który wspomaga realizację kluczowych procesów biznesowych. Najczęściej wymaga to wprowadzenia dedykowanych rozwiązań w systemie informatycznym, ponieważ nie występują one w zakresie standardowych funkcjonalności oferowanych przez producenta.

Specjaliści z firmy Streamsoft stworzyli dla firm produkcyjnych, użytkujących system ERP Streamsoft Prestiż, rozwiązania dedykowane, za pomocą których można uchwycić specyfikę działania. Wśród takich rozwiązań należy wymienić możliwość rejestrowania informacji zwrotnych z przebiegu produkcji za pomocą urządzeń zewnętrznych, takich jak np.: panele dotykowe lub czytniki kodów kreskowych, aplikację ułatwiającą przygotowanie zamówienia od odbiorcy dla producentów z branży betonowej (ułatwia ona wygenerowanie zlecenia produkcyjnego na wyrób). Oprócz zewnętrznych aplikacji, które są zintegrowane z systemem Streamsoft Prestiż, wiele rozwiązań, w postaci nowych funkcjonalności, tworzonych jest w samym systemie. Unikalne funkcjonalności powstały w module Zarządzanie Produkcją – wśród nich, należy wymienić: sterowanie produkcją za pomocą metody KANBAN, kontrola jakości produkowanych wyrobów oraz kalkulacja opłacalności produkcji wyrobu gotowego, którą można sporządzić jeszcze przed uruchomieniem produkcji.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy Branża Miejscowość

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko Numer telefonu

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.