Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Planowanie produkcji. Zmienność planów produkcyjnych.

Planowanie produkcji – w zależności od rodzaju produkcji – jest mniej lub bardziej wymagającym zadaniem. Większą zmiennością planów cechuje się produkcja pod zamówienie klienta niż produkcja na magazyn. Dynamicznie zmieniające się plany w produkcji na zamówienie – stanowią pewną uciążliwość dla kadry produkcyjnej, która te plany opracowuje. Uciążliwość ta przejawia się chociażby w tym, że nie zawsze posiadane narzędzia informatyczne wspomagające zarządzanie produkcją nadążają za zmianami planów lub w tym, że nie ma odpowiedniego narzędzia, które wspomaga planowanie produkcji i umożliwia szybkie odzwierciedlenie w systemie informatycznym – każdej zmiany w harmonogramie.

Moduł do Zarządzania Produkcją systemu ERP Streamsoft Prestiż wspomaga planowanie w produkcji w różnych wymiarach. Biorąc pod uwagę na przykład kryterium  czasu – w module można tworzyć strategiczne (rok, kilka lat), zagregowane (taktyczne) i operacyjne plany produkcyjne (na konkretny dzień i zmianę). Ponadto, można kolejkować zlecenia na poszczególne maszyny produkcyjne – za pomocą funkcjonalności graficznego kolejkowania, która pozwala w prosty sposób planować i zmieniać ustawienie zleceń produkcyjnych na maszynie.

Oprócz planowania produkcji – moduł Zarządzanie Produkcją wspomaga również tworzenie planów zaopatrzenia do dostawców materiałów i surowców, umożliwiających zachowanie ciągłości produkcji.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy Branża Miejscowość

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko Numer telefonu

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.