Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Identyfikacja wsteczna wyrobu, czyli co z czego i dla kogo?

W przypadku produkcji niektórych wyrobów gotowych, jednym z wielu wymagań, które należy spełnić jest konieczność umożliwienia identyfikacji wstecznej (identyfikowalności) wyrobu – czyli określenia z jakich materiałów wyrób został wykonany, skąd pochodziły materiały, w jaki sposób wyrób został wytworzony, dystrybuowany itp. Wymóg ten jest konieczny, na przykład w przypadku produkcji zbiorników ciśnieniowych lub w motoryzacji – przy produkcji elementów mających wpływ na bezpieczną eksploatację pojazdów. Identyfikowalność wyrobów można prowadzić w systemie Streamsoft Prestiż w oparciu o technologię (odtworzenie technologii produkcji wyrobu (historia technologii) i strukturę wyrobu. Ponadto, aby określić z jakich materiałów wyrób został wyprodukowany można również kontrolować dostawy materiałów, surowców i komponentów po numerze dostawy/partii. Dzięki meldunkom zwrotnym z produkcji, osoby zarządzające produkcją uzyskują również informacje o tym, który pracownik lub brygada robocza realizowali dane zlecenie lub konkretną operację. Meldunki umożliwiają również śledzenie postępu w realizacji zlecenia.

System ERP Streamsoft Prestiż jest przystosowany do umożliwienia realizacji identyfikacji wstecznej wyrobu. Rozwiązania z zakresy identyfikowalności zawarte w systemie Prestiż z powodzeniem sprawdziły się np. w firmach z branży motoryzacyjnej, które na co dzień korzystają z możliwości tego systemu.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy Branża Miejscowość

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko Numer telefonu

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.