Logistyka i WMS


Zarządzanie lokalizacjami na magazynie

Logistyka i WMS


Zarządzanie lokalizacjami na magazynie

Zarządzanie lokalizacjami na magazynie

Zarządzanie magazynami wysokiego składowania a w szczególności obsługa regałów magazynowych wymaga wsparcia systemowego. W systemach ERP takich jak Streamsoft (moduły WMS, Logistyka) przechowywane są dane o zapasach rzeczywistych. Wiadomo więc co fizycznie znajduje się na poszczególnych adresach logistycznych. Wdrożenie takiego systemu daje efekt rzetelnego rejestrowania danych, przechowywania informacji o lokalizacjach poszczególnych produktów i monitorowanie ich przemieszczania.

System Streamsoft Prestiż umożliwia podział magazynów na strefy magazynowe: strefa przyjęć zewnętrznych i wewnętrznych (PZ, PW), strefa wydań zewnętrznych i wewnętrznych (WZ, RW), strefa składowania czy strefa zbiórek. Dla każdej ze stref możliwe jest zdefiniowanie pewnych reguł związanych z wystawianymi dyspozycjami czy blokadami.

Zarządzanie alokacjami przy wsparciu systemu jest efektywniejsze poprzez zwrotną informację o dokładnej lokacji produktu z uwzględnieniem numerów partii i terminów. W branżach, gdzie istnieje konieczność reidentyfikacji produktów jest to nie bez znaczenia.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy:
Branża:

Miejscowość:

Dane kontaktowe


Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonu