Kariera


Kariera


Dlaczego warto u nas pracować?

Streamsoft dla pokoleń X, Y, Z

Jesteśmy firmą, którą jest zorientowana na potrzeby pracowników, reprezentujących pokolenia: X, Y, Z. Przedstawiciele tych grup mają u nas szansę na realizację swoich zawodowych aspiracji. Osoby z pomysłami i zaangażowaniem mają wpływ na kształtowanie wewnętrznych procesów organizacji i zarządzania oraz rozwój oferty produktów zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Przedstawiciele tych trzech pokoleń pracowników świetnie sprawdzają się u nas przy realizacji różnych projektów. Ich współpraca zapewnia ciekawe efekty.

Umowa o pracę to podstawa

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku IT. Pozycję tą zapewnili nam klienci, którzy zaufali naszym produktom i usługom. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie mieli zaufania do kompetencji naszych pracowników. Aby tą pozycję utrzymać, zależy nam na kandydatach, którzy poważnie myślą o pracy w IT i chcą się zaangażować. Nasze poważne podejście do pracowników wyraża się w oferowaniu zatrudnienia na umowę o pracę. To podstawa i zarazem istotny argument, w sytuacji, gdy na rynku pracy sporo jest innych form zatrudnienia, które nie są atrakcyjne dla pracowników.

Atmosfera w pracy

Atmosfera w pracy coraz częściej jest argumentem, który przemawia na TAK lub na NIE, w procesie podejmowania decyzji o zatrudnieniu w danej firmie. U nas panuje atmosfera koleżeńska. Dzięki temu, osoby nowozatrudnione – czują, że mają wsparcie i że mogą liczyć na pomoc innych współpracowników. Łatwiej przejść proces adaptacji do nowego miejsca pracy, jeśli można liczyć na życzliwość ludzi, którzy tam pracują.

Benefity

Zapewniamy naszym pracownikom dostęp do prywatnej opieki medycznej w ramach programu Medicover oraz dostęp do różnych form sportowej aktywności w ramach programu Benefit.

Zdobywanie doświadczenia

Stwarzamy szansę zatrudnienia dla kandydatów, którzy nie mają doświadczenia w IT, ale dysponują wiedzą i umiejętnościami, które będą potrzebne w realizacji zadań. Jeśli jesteś osobą, która planuje rozpocząć karierę w IT, a wcześniej nie pracowała w tej branży – to zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego.

Rozwój kompetencji

W naszej firmie masz szansę rozwinąć swoje umiejętności na wielu płaszczyznach. Udział w realizacji różnorodnych projektów zapewni Ci poszerzenie wiedzy i sprawdzenie wielu umiejętności w praktyce. Pracując w Streamsoft możesz doskonalić m.in.: analityczne myślenie, języki programowania, kompetencje sprzedażowe, umiejętności negocjacyjne, kreatywność w działaniu.