Handel i dystrybucja


Handel i dystrybucja


Handel i dystrybucja

Posiadamy kilka systemów, które potrafią dostosować się do specyfiki funkcjonowania firmy handlowej oraz jej wielkości. Większym przedsiębiorstwom, w zależności od branży, proponujemy dwa systemy ERP – Streamsoft Verto i Streamsoft Prestiż, które wspierają i obsługują kluczowe procesy: sprzedażowe, logistyczne, magazynowe. Mniejszym firmom, których potrzeby informatyczne są nieco skromniejsze, polecamy zintegrowany system Streamsoft Pro.
O naszym doświadczeniu w realizacji projektów dla firm handlowych świadczą referencje naszych klientów.

System ERP przeznaczony dla firm handlowych, prowadzących wielokanałową sprzedaż, ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży poprzez e-sklepy. Streamsoft Verto posiada funkcjonalności, które szczególnie dobrze sprawdzają się w branży e-commerce oraz retail. Liderzy w sprzedaży internetowej, którzy realizują dziennie średnio kilka tysięcy wysyłek wybrali Streamsoft Verto.

Poznaj Streamsoft Verto

System ERP przeznaczony jest dla firm handlowych, dla których ważna jest logistyka magazynowa, automatyzacja powtarzalnych czynności magazynowych oraz sprzedaż mobilna. Posiada dobrze rozwinięte moduły wspomagające sprzedaż i zakup towarów, logistykę magazynową wraz z przyjęciem i wydaniem towarów z wykorzystaniem urządzeń, zamówienia internetowe oraz sprzedaż mobilną.

Poznaj Streamsoft Prestiż

Zintegrowany system zarządzania dla firm handlowo-usługowych o mniejszych potrzebach informatycznych. Zbudowany jest z wielu modułów, które wspomagają porządkować procesy, planować pracę i usprawniać komunikację. Gwarantuje dostęp do spójnych danych i pozwala zastąpić różne niezintegrowane programy dotychczas stosowane – jednym kompletnym systemem z centralną bazą danych.

Poznaj Streamsoft PRO

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy:
Branża:

Miejscowość:

Dane kontaktowe


Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonu