Business Intelligence


Raportowanie

Business Intelligence


Raportowanie

Raportowanie

Streamsoft BI posiada możliwość łatwego, intuicyjnego budowania dowolnych raportów, w oparciu o istniejące dane (wymiary i miary), dostępne w wielu obszarach dziedzinowych. Raporty te mogą być uruchamiane przez użytkowników z poziomu aplikacji i prezentowane zarówno w postaci analiz wielowymiarowych, jak też raportów płaskich.

Istnieje też możliwość definiowania automatycznych raportów wysyłanych przez system w określone dni tygodnia. Otrzymując raport w formie pliku (html, xls, pdf) nie ma konieczności codziennego logowania się do aplikacji ich ręcznego wykonywania raportów. System według zdefiniowanych wcześniej parametrów subskrypcji prześle gotową analizę, dzięki czemu wybrany pracownik otrzyma wyniki jeszcze przed rozpoczęciem swojej pracy.

W systemie BI dostępne są również raporty, dostarczane standardowo razem z aplikacją. Są to gotowe wzorcowe analizy z różnych obszarów dziedzinowych, które pozwalają na szybkie rozpoczęcie pracy z systemem, bezpośrednio po jego instalacji. Stanowią one również doskonałą bazę do tworzenia własnych analiz i raportów.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy:
Branża:

Miejscowość:

Dane kontaktowe


Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonu