Jednolity Plik Kontrolny


Jednolity Plik Kontrolny


Jednolity Plik Kontrolny

Wprowadzenie ustawy o Jednolitym Pliku Kontrolnym obliguje firmy do przesyłania dokumentów rozliczeniowych bezpośrednio do Urzędu Skarbowego drogą elektroniczną. Wiąże się to z koniecznością wyposażenia systemów informatycznych w nową funkcjonalność, która umożliwi wytworzenie i przesyłanie plików JPK.

Nasze systemy są zgodne z obowiązującymi przepisami. Wszystkie zmiany udostępniamy w ramach aktualizacji oprogramowania. Nie pobieramy dodatkowych opłat za zakup funkcjonalności związanych z generowaniem JPK.

Plik JPK wygenerowany w systemach Streamsoft nie wymaga dodatkowej weryfikacji w zewnętrznych, odpłatnych programach. Sprawdzenie poprawności danych zawartych w pliku JPK odbywa się bezpośrednio w systemach Streamsoft.

Przedsiębiorcy są zobligowani do przesyłania dokumentów w postaci JPK drogą elektroniczną. Sprawdź kogo dotyczy nowelizacja i od kiedy?

Więcej

Jakie problemy mają podatnicy z przekazywaniem Jednolitego Pliku Kontrolnego? Sprawdź porady przygotowane przez Wydawnictwo Podatkowe Gofin.

Więcej

Systemy Streamsoft gotowe na JPK

Nasze systemy są zgodne z obowiązującymi przepisami. Wszystkie zmiany udostępniamy w ramach aktualizacji oprogramowania. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za funkcjonalności związane z generowaniem JPK.

Jeżeli Twój system nie jest przygotowany na JPK, skontaktuj się z nami. Dobierzemy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla rozwoju Twojej firmy.

Informacje o firmie

Nazwa firmy Branża Wielkość firmy (ilość pracowników)

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko Numer telefonu

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.