Streamsoft

Producent  Systemów ERP

O Nas

Nasze systemy ERP służą rozwojowi biznesu

Historia naszej marki nierozłącznie wiąże się z rozwojem informatyki na świecie. Streamsoft zawsze podążał w kierunku tworzenia przyszłości, dlatego oddając w Wasze ręce nowoczesne systemy, wierzymy że stają się one miarą sukcesu Waszego biznesu.

Jesteśmy producentem systemów klasy ERP, które wspierają średnie i duże przedsiębiorstwa w zarządzaniu, optymalizowaniu i ujednolicaniu wszystkich procesów zachodzących w firmie. Nasze systemy służą rozwojowi biznesu, niezależnie od specyfiki branży i wielkości firmy. Dostarczamy rozwiązania dopasowane do oczekiwań przyszłego użytkownika.

Dlaczego robimy to dobrze?

Po pierwsze słuchamy naszych Klientów. Każda ich uwaga jest dla nas istotna. Rozumiejąc ich potrzeby jesteśmy w stanie dopasować rozwiązania do możliwości przedsiębiorstwa. To również zadanie dla naszych programistów, konsultantów i wdrożeniowców – osób, którym można zaufać jako ekspertom.

Po drugie kształtuje nas doświadczenie. Umiejętność dostosowania się do realiów różnych branż jest wynikiem wieloletnich obserwacji rynku oraz wielu udanych wdrożeń naszych systemów. Współpraca, rozumienie potrzeb i partnerstwo to wyróżniki, które są dla nas ważne, a które pozwalają zrealizować każdy projekt wdrożeniowy z sukcesem.

Od prawie trzech dekad, dzięki naszym systemom, jesteśmy częścią wielu polskich przedsiębiorstw, którym nie są obce pojęcia innowacyjności i postępu. Tak też staramy się tworzyć oprogramowania, by stanowiły stabilny fundament pod dalszy rozwój każdej firmy.

Nasze produkty

Średnie i duże firmy

W swojej ofercie posiadamy dwa autorskie systemy klasy ERP, przeznaczone dla średnich i dużych firm: Streamsoft Prestiż i Streamsoft Verto. Każdy z tych produktów wyróżnia się w różnych branżach.

Ze względu na rozbudowany moduł do Zarządzania Produkcją Streamsoft Prestiż jest chętnie wybierany przez firmy produkcyjne. System wdrożyło już 300 przedsiębiorstw z tej branży. Z jego rozwiązań korzystają również firmy handlowe i usługowe.

Bardzo szybko rozwijająca się branża nowoczesnego, wielokanałowego handlu potrzebuje bardzo sprawnego i dynamicznego systemu typu back-office. Takim zapleczem dla e-commerce, omnichannel oraz Retail jest system Streamsoft Verto, który jest oparty o autorską platformę programistyczną Streamsoft Next. To właśnie dzięki tej platformie możliwa jest rozbudowa systemu w kierunku nawet bardzo specyficznych potrzeb informatycznych. Z możliwości systemu Streamsoft Verto chętnie korzystają również firmy projektowe.

Mikro, małe firmy i biura rachunkowe

Mikro i małe firmy mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów Streamsoft. Dla małych firm handlowych i usługowych przeznaczony jest zintegrowany system Streamsoft Pro, który jest zbudowany z modułów wspomagających pracę we wszystkich obszarach firmy: w dziale księgowości, w dziale kadr i płac, w dziale sprzedaży (w biurze i mobilnej) i marketingu, w magazynie, w serwisie, w dziale zaopatrzenia i zakupów.

Przedsiębiorcy, którzy potrzebują rozwiązań w obszarze księgowości uproszczonej, kadrowo-płacowej oraz fakturowania i prowadzenia gospodarki magazynowej chętnie korzystają z pakietu programów pudełkowych Streamsoft PCBiznes, w skład którego wchodzą: program do księgowości Ala, program kadrowo-płacowy Aga oraz program do fakturowania Ewa.

Dla tych, którzy cenią sobie wygodę i łatwość dostępu do danych z każdego miejsca na świecie, Streamsoft proponuje Firmino.pl – program do zarządzania firmą online, który służy głównie do wystawiania faktur online oraz do zarządzania magazynem czy zakupami.

Historia Streamsoft w latach:

1989 – Programy do zarządzania, powstałe na potrzeby systemu DOS
1997 – Oprogramowania dla firm, pod systemy operacyjne Windows
– Ewa – fakturowanie i magazyn
– Ala – księgowość uproszczona
– Aga – kadry i płace
2001 – Zintegrowany system zarządzania Streamsoft Pro (wcześniej PCBiznes Pro)
2004 – System ERP Streamsoft Prestiż (wcześniej PCBiznes Prestiż)
2008 – System ERP Streamsoft Verto
2013 – Nowoczesne oprogramowanie online dla mikro firm Firmino.pl